Wielkie święto golfa, czyli VII edycja Silesia Business & Life Golf Cup za nami!

To był największy event golfowy w Polsce zorganizowany na najwyższym poziomie. Dwa zagraniczne turnieje eliminacyjne – Gran Canaria i Hua Hin, po nich trzy turnieje eliminacyjne w Polsce – Rajszew, Pętkowice i Siemianowice Śląskie, wyłoniły graczy, którzy zakwalifikowali się do turnieju finałowego, który odbył się 8 lipca 2017 na Śląsku.

 

Silesia Business & Life Golf Cup to źródło pozytywnych emocji, które od początku towarzyszą turniejowi. By je wywołać po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować finał turnieju w miejscu, które jest nam bliskie pod każdym względem – w Śląskim Klubie Golfowym w Siemianowicach Śląskich. Cel, który nam przyświecał – jak zwykle był ten sam – chcieliśmy po raz kolejny połączyć pasję do gry w golfa z atrakcjami muzycznymi i modowymi na najwyższym poziomie. Dzięki konsekwentnej realizacji tego założenia po raz kolejny udało nam się przyciągnąć na nasz event wiele wspaniałych sław świata biznesu, sportu i telewizji. Wśród nich byli znani polscy sportowcy: Tomasz Iwan, Mariusz Czerkawski, Mateusz Ligocki, Marek Plawgo, aktor Krzysztof Materna, czy artysta Krzysztof Skiba. Nie zabrakło także zawodowych golfistów oraz tych, na których zawsze możemy liczyć, czyli osób systematycznie biorących udział w wydarzeniach organizowanych przez naszą redakcję.

Wielki Finał

Największym, a zarazem najważniejszym wydarzeniem cyklu jest finał Silesia Business & Life Golf Cup 2017. Poranek 8 lipca, słońce, powitania z golfistami, uśmiech i radość to zapowiedź wspaniałego dnia. Po wspólnym śniadaniu, zakończonym toastem szampanem Moet & Chandon przyszedł czas na sprawdzenie, kto z tegorocznych uczestników turnieju był tego dnia w najlepszej dyspozycji. Nim golfiści udali się na pole odebrali zestawy startowe. Pamiątkowa koszulka Pako Lorente, czapeczka golfowa Srixon, piłeczki golfowe, zawieszka na torbę golfową czy przypinka do odzieży – to tylko niektóre z rzeczy mieszczących się w torebkach z logo Silesia Business & Life Golf Cup 2017. Po odprawie przyszedł czas na moment kulminacyjny – start turnieju, który odbył się w formule shotgun. Rywalizację dodatkowo uatrakcyjniły liczne nagrody, które można było wygrać w dodatkowych konkursach hole in one, nearest to the pin czy longest drive. Na zwycięzców tych kategorii czekał samochód marki Mazda Cabrio MX5, sprzęt marki Srixon o wartości 10000 zł, bilet Business Class Qatar Airways do wybranej destynacji na całym Świecie, golfowy tygodniowy wyjazd na wyspę Gran Canaria, JuCad, Driver XXiO.

W czasie, gdy na polu golfowym kwitła sportowa rywalizacja rozpoczęła się część artystyczna wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu partnerów i sponsorów na naszych gości czekał szereg różnorodnych atrakcji. Całość koordynował konferansjer tegorocznego eventu – Adam Giza, którego widzowie znają z programu Dzień dobry Polsko! Na specjalnie zbudowanej na tę okazję scenie nie zabrakło występów muzycznych. Dla publiczności występy przygotowali: Pamela, Agnieszka Adamczewska, Agata Nizińska i Antek Smykiewicz. Czerwonym dywanem między gośćmi przechadzały się modelki prezentujące najnowszą kolekcję marki Furelle. Obserwując je można było przekonać się jak stworzyć stylizację total look. Czy można ubrać się od stóp do głów w jednym kolorze i nie wyglądać nudno? Ta marka udowodniła, że tak! Wykorzystane w kolekcji różnorodne faktury materiałów sprawiły, że stylizacje przyciągały uwagę. Wszystko to w najmodniejszych kolorach tego sezonu – na pokazie królował kolor błękitny, szary, srebrny, biały i czerwony.

Na gości czekał także wyśmienity catering i najwyższej jakości alkohol. A na zwycięzców turnieju finałowego – atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy otrzymali cenne puchary, wyjazdy golfowe na wyspę Gran Canaria ufundowane przez Komu Group, torby golfowe, kije golfowe, piłeczki golfowe i ekspresy Nespresso.

Dodatkowe nagrody rozlosowaliśmy także wśród naszych gości. Natomiast dla naszych sponsorów i partnerów przygotowaliśmy pamiątkowe patery, które stanowiły formę podziękowania za zaangażowanie i pomoc przy organizacji siódmej edycji turnieju Silesia Business & Life Golf Cup.

– Kolejna edycja turnieju Silesia Business & Life Golf Cup za nami. Wszystkim humory dopisują – zagrali w świetnym turnieju, wygrali wspaniałe nagrody, miło spędzili czas. O to nam właśnie chodziło. Dziękujemy za udział w imprezie i już zapraszamy za rok – podsumował tegoroczną edycję turnieju Klaudiusz Sevković, project manager Silesia Business & Life Golf Cup.

Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim golfistom oraz gościom uczestniczącym w naszym wydarzeniu jak również szczególne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju oraz eventu dla Sponsorów: Qatar Airways, Jaekel Bud-Tech Sp. z o.o. Sp. K., Śmigiel Implant Master Clinic, Mazda Pro-Moto, Clearex Sp. z o.o. oraz Partnerów: Furelle, Prime, Pako Lorente, BC Be Ceuticals, Komu Group, Golf Team, Przedsiębiorstwa Pascal Sp. z o.o., Grupa Hennessy, Grupa Coca Cola, a także Partnerowi medialnemu Golf Channel Polska i TopGolf.

Z miłości do golfa

Chociaż siódma edycja Silesia Business & Life Golf Cup za nami to my nie zwalniamy tempa. Już dziś możemy zdradzić, że w ramach ósmej edycji turnieju odbędą się trzy zagraniczne turnieje eliminacyjne – Gran Canaria, Mauritius, Republika Południowej Afryki. Każdego roku redakcja Silesia Business & Life organizując turniej angażuje renomowane firmy i znane marki, tak by zagwarantować gościom niezapomniane wrażenia i fantastyczne nagrody – gwarantujemy, że w kolejnej edycji turnieju również tak będzie. Połączymy rywalizację, świetną zabawę, relaks i zapewnimy świetnie spędzony czas w elitarnym gronie. Wspólnie będziemy promować nasze województwo i zarażać wszystkich pozytywną energią oraz miłością do golfa. Dołącz do nas już dziś!

Wyniki turnieju finałowego Silesia Business & Life Golf Cup 2017

Stroke Play Brutto
Żrodowska Maria     70
Ludyga Piotr              75
Korzuch Mateusz      79

Stableford Netto HCP 0,0-15,0
Wesołowski Tadeusz  42
Szumański Mariusz    40
Królikowski Marek     40

Stableford Netto HCP 15,1-30,0
Ling James            43
Fiszer Bogdan       39
Gawenda Janusz  39

Galeria zdjęć


Media o nas:

Wielki finał Silesia Business&Life Golf Cup 2017 za nami [Podsumowanie]

http://www.topgolf.pl/aktualnosci/silesia-business–life-golf-cup—wielki-final–za-nami,p1818826132

FrontPage

Silesia Business&Life Golf Cup 2017. Wielki finał przed nami [Zobacz kto zagra]